Den Datum Začátek ZS Soutěž Kolo ČU Domácí Hosté Stav Akce
So 26.11.2022 11:30 CS RLD 1 T3155 HC Vlci Český Těšín HC Studénka 4:3
So 26.11.2022 17:00 RZ KLM MSK 9 T0043 Rožnov p.Radhoštěm HC Studénka 2:7
Ne 27.11.2022 10:00 SE LMŽ B 10 T5055 HC Studénka HK Nový Jičín 4:8
Ne 27.11.2022 10:15 OP S4T MSK 5 TM4064 Hokejový klub Opava s.r.o. HC Studénka 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 27.11.2022 10:15 OP S4T MSK 5 TM4064b Hokejový klub Opava s.r.o. B HC Studénka B 0:0
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
Ne 27.11.2022 11:15 OP S4T MSK 5 TM4065 HC Studénka HK Karviná Připraveno
Turnaj - Hokejový klub Opava s.r.o. - Opava, Zimní stadion
So 03.12.2022 13:00 TW S3T MSK 6 TM3083 HC Frýdek-Místek HC Studénka 0:0
Turnaj - HC Oceláři Třinec - Třinec, WERK ARENA
So 03.12.2022 13:00 TW S3T MSK 6 TM3083b HC Frýdek-Místek B HC Studénka B 0:0
Turnaj - HC Oceláři Třinec - Třinec, WERK ARENA
So 03.12.2022 13:10 FM RLD 3 T3164 HC Frýdek-Místek B HC Studénka 2:7
So 03.12.2022 14:15 TW S3T MSK 6 TM3084 HC Oceláři Třinec HC Studénka 0:0
Turnaj - HC Oceláři Třinec - Třinec, WERK ARENA
So 03.12.2022 14:15 TW S3T MSK 6 TM3084b HC Oceláři Třinec B HC Studénka B 0:0
Turnaj - HC Oceláři Třinec - Třinec, WERK ARENA
Ne 04.12.2022 09:00 OR LMŽ B 11 T5061 MSK Orlová HC Studénka 26:2
Ne 04.12.2022 15:00 KI KLM MSK 10 T0048 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Studénka 3:6
Ne 04.12.2022 16:30 NJ RLD 4 T3165 HK Nový Jičín HC Studénka 2:5
So 10.12.2022 09:00 SE LMŽ B 12 T5067 HC Studénka HC VÍTKOVICE RIDERA Připraveno
So 10.12.2022 11:30 SE RLD 5 T3172 HC Studénka MSK Orlová Připraveno
So 10.12.2022 18:30 HE KLM MSK 11 T0054 TJ Horní Benešov HC Studénka Připraveno
Ne 11.12.2022 09:00 VA RLD 6 T3174 HC Bobři Val. Meziříčí HC Studénka Připraveno
Ne 11.12.2022 09:30 SE S4T MSK 6 TM4082 HC Studénka HC Frýdek-Místek Připraveno
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 09:30 SE S4T MSK 6 TM4082b HC Studénka B HC Frýdek-Místek B Připraveno
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 10:30 KN S2T MSK 3 TM2036 HC Studénka HC Kopřivnice Připraveno
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 10:30 KN S2T MSK 3 TM2036b HC Studénka B HC Kopřivnice B Připraveno
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 11:45 SE S4T MSK 6 TM4084 HC Studénka HC Černí vlci Připraveno
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 11:45 SE S4T MSK 6 TM4084b HC Studénka B HC Černí vlci B Připraveno
Turnaj - HC Studénka - Studénka, Zimní stadion
Ne 11.12.2022 12:30 KN S2T MSK 3 TM2034 HC Studénka HK Krnov mládež Připraveno
Turnaj - HK Krnov mládež - Krnov, Zimní stadion
So 17.12.2022 09:15 CS LMŽ B 13 T5073 HC Vlci Český Těšín HC Studénka Připraveno
So 17.12.2022 10:00 SE RLD 7 T3179 HC Studénka HC Černí vlci Připraveno
So 17.12.2022 17:00 CS KLM MSK 12 T0057 HC Wolves Český Těšín HC Studénka Připraveno
Ne 18.12.2022 09:00 - 20:00 SE RLD 8 T3183 HC Studénka HC Vlci Český Těšín Nehraje se
Ne 18.12.2022 10:00 KI S3T MSK 7 TM3101 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka Připraveno
Turnaj - HK Karviná - Karviná, Zimní stadion
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/113