Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
HC AZ Havířov 2010
HC Frýdek-Místek
HC Kopřivnice
HC Oceláři Třinec
HC RT Torax Poruba
HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Vlci Český Těšín
Metropolia Silesia
MSK Orlová
SK Karviná
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Extraliga dorostu
- Extraliga dorostu - západ 2020/21
- Extraliga dorostu - střed 2020/21
- Extraliga dorostu - východ 2020/21
Liga dorostu
- Liga dorostu 2020/21 sk. A
- Liga dorostu 2020/21 sk. B
- Liga dorostu 2020/21 sk. C
- Liga dorostu 2020/21 sk. D
- Liga dorostu 2020/21 sk. E
- Liga dorostu 2020/21 sk. F
- Liga dorostu 2020/21 sk. G
- Liga dorostu 2020/21 sk. H
- Liga dorostu 2020/21 sk. I
- Liga dorostu 2020/21 sk. J
- Liga dorostu 2020/21 sk. K
- Liga dorostu 2020/21 sk. L
- Liga dorostu 2020/21 sk. M
Liga mladších žáků "A"
- Liga mladších žáků "C" sk. 1 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 2 - Plzeňsko - Pražská 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 3 - Jihočeská - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 4 - Královehradecká 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 5 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 6 - Moravskoslezská 2020/21
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků "D" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 10 - Liberecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 23 - Jihočeská - Plzeňská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 24 - Pardubická II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 25 - Středočeská V. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 26 - Jihomoravská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 28 - Liberecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Plzeňsko - Pražská 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Královehradecká 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Moravskoslezská 2020/21
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Liberecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 28 – Liberecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Přípravné zápasy Jihomoravského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Přípravné zápasy Kraje Vysočina
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Přípravné zápasy Olomouckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Přípravné zápasy Zlínského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Soutěž 2. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 2. tříd Moravskoslezského kraje 2020/21
Soutěž 3. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 3. tříd Moravskoslezského kraje 2020/21
Soutěž 4. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 4. tříd Moravskoslezského kraje 2020/21 - sk. 40
- Soutěž 4. tříd Moravskoslezského kraje 2020/21 - sk. 42
Soutěž 5. tříd Moravskoslezského kraje
- Soutěž 5. tříd Moravskoslezského kraje 2020/21
Číslo utkání
Stadion
Český Těšín, Zimní stadion
Frýdek-Místek, Hala Polárka
Havířov, Gascontrol Aréna
Jastrzebie, Zimní stadion
Karviná, Zimní stadion
Kopřivnice, Zimní stadion
Orlová, Zimní stadion
Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA
Ostrava, SAREZA LP2
Třinec, MINI WERK ARENA
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Ne
13.09.2020
12:15
OK
LSŽ B
1
T8003
HC RT Torax Poruba
HC Oceláři Třinec
1:12
Detail utkání
So
19.09.2020
12:00
FM
LSŽ B
2
T8009
HC Frýdek-Místek
HC RT Torax Poruba
2:6
Detail utkání
Ne
20.09.2020
15:15
OK
LSŽ B
3
T8012
HC RT Torax Poruba
Metropolia Silesia
1:13
Detail utkání
Čt
01.10.2020
17:00
OR
LSŽ B
4
T8020
MSK Orlová
HC RT Torax Poruba
12:7
Detail utkání
So
03.10.2020
14:45
OK
LSŽ B
5
T8021
HC RT Torax Poruba
SK Karviná
0:8
Detail utkání
Ne
04.10.2020
15:15
OK
LSŽ B
6
T8030
HC RT Torax Poruba
HC AZ Havířov 2010
0:11
Detail utkání
Ne
11.10.2020
12:00
KE
LSŽ B
7
T8032
HC Kopřivnice
HC RT Torax Poruba
8:10
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 7/7