Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté Stav Akce
StČt 14.10.2020 - 31.12.2020 09:00 - 18:00 KU S3T JMK B3507 HC Mystery Kuřim z.s. HC KOMETA BRNO Nový
StČt 14.10.2020 - 31.12.2020 09:00 - 18:00 KU S3T JMK B3508 HC Mystery Kuřim z.s. HC KOMETA BRNO Nový
StČt 14.10.2020 - 31.12.2020 17:00 - 17:00 KM KLM JMZ B1032 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh Nový
ČtSt 15.10.2020 - 25.11.2020 12:00 - 19:00 PL ELH 67 HC Plzeň 1929 Bílí Tygři Liberec Nový
PáNe 16.10.2020 - 15.11.2020 09:00 - 19:00 K S5T HMP A5015 HC Kobra Praha HC Smíchov 1913 Nový
PáČt 16.10.2020 - 26.11.2020 12:00 - 19:00 R ELH 64 HC KOMETA BRNO Mountfield HK, a.s. Nový
PáČt 16.10.2020 - 26.11.2020 12:00 - 19:00 KV ELH 66 HC Energie K.Vary HC Olomouc Nový
So 17.10.2020 08:00 MO S3T USK U3026 Piráti Chomutov HC Teplice Zápas zrušen
Turnaj - MOSTEČTÍ LVI - Most, A-BENET Arena
So 17.10.2020 08:00 MO S4T USK U4026 Piráti Chomutov HC Teplice Zápas zrušen
Turnaj - MOSTEČTÍ LVI - Most, A-BENET Arena
So 17.10.2020 - 31.10.2020 08:00 - 18:00 HK S3T KHK HM3124 Mountfield HK, a.s. HC Dvůr Králové n.L. Nový
SoNe 17.10.2020 - 18.10.2020 09:00 - 19:00 S KSM SCK S0544 HC Letci Letňany B SK Žižkov Praha Nový
So 17.10.2020 09:00 RA KSM SCK S0546 HC Rakovník B HC Příbram C Zápas zrušen
So 17.10.2020 09:00 JH KLM JČK C0036 Vajgar Jindřichův Hradec Slavoj Český Krumlov Zápas zrušen
So 17.10.2020 09:00 HU S5T KVS J5019 Jiskra Humpolec SK Telč Připraveno
SoNe 17.10.2020 - 18.10.2020 09:00 - 18:00 CB S23 JČK CM3157 MADETA MOTOR České Budějovice HC Tábor Nový
SoNe 17.10.2020 - 18.10.2020 09:00 - 18:00 VK S23 JČK CM3158 HC Vimperk Loko. Veselí n.Luž. Nový
SoNe 17.10.2020 - 18.10.2020 09:00 - 18:00 CP S23 JČK CM3160 HC Lvi 2009 HC Tábor Nový
SoNe 17.10.2020 - 18.10.2020 09:00 - 18:00 JH S23 JČK CM3162 HC Střelci Jindřichův Hradec Spartak Soběslav Nový
So 17.10.2020 - 31.10.2020 09:00 - 18:00 TO S3T KHK HM3010 SK Třebechovice p.O. Mountfield HK, a.s. Nový
Turnaj - SK Třebechovice p.O. - Třebechovice pod Orebem, Zimní stadion
So 17.10.2020 09:00 - 17:00 RK S3T KHK HM3016 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU HC Trutnov Nový
Turnaj - HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Rychnov nad Kněžnou, Zimní stadion
So 17.10.2020 09:00 - 17:00 RK S3T KHK HM3017 HC Trutnov HCM Jaroměř Nový
Turnaj - HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Rychnov nad Kněžnou, Zimní stadion
So 17.10.2020 09:00 - 17:00 RK S3T KHK HM3018 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU HCM Jaroměř Nový
Turnaj - HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - Rychnov nad Kněžnou, Zimní stadion
So 17.10.2020 - 31.10.2020 09:00 - 18:00 HK S3T KHK HM3125 HC Dvůr Králové n.L. HC Jičín Nový
So 17.10.2020 09:00 CK S5T JČK C5013 Slavoj Český Krumlov Vajgar Jindřichův Hradec Zápas zrušen
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4031 HC Energie K.Vary HC Baník Sokolov Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4032 HC Mariánské Lázně HC Rebel Město Nejdek Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4033 HC Energie K.Vary HC Mariánské Lázně Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4034 HC Rebel Město Nejdek HC Baník Sokolov Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4035 HC Energie K.Vary HC Rebel Město Nejdek Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
So 17.10.2020 09:00 KY S4T KVK KM4036 HC Baník Sokolov HC Mariánské Lázně Zápas zrušen
Turnaj - HC Energie K.Vary - Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/3785