Den Datum Začátek ZS Soutěž Kolo ČU Domácí Hosté Stav Akce
12.08.2022 11:15 HO PRIP JM BX039 SHKM Hodonín HC Orli Znojmo-mládež, z.s. Připraveno
12.08.2022 12:45 PL PRIP PL 1 PX0005 HC ŠKODA PLZEŇ Bílí Tygři Liberec Připraveno
12.08.2022 12:45 TR PRIP VY 1 JX053 SK H.Slavia Třebíč HCM Warriors Brno Připraveno
12.08.2022 13:00 R PRIP JM BX058 HC KOMETA BRNO HK MD Šumperk Připraveno
12.08.2022 13:15 HO PRIP JM BX037 SHKM Hodonín HC Orli Znojmo-mládež, z.s. Připraveno
12.08.2022 14:15 OL PRIP OL 110 MX110 HC Olomouc Valašský hokejový klub Zápas zrušen
12.08.2022 15:00 KY PRIP KV 1 KX2005 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec Připraveno
12.08.2022 15:00 CB PRIP JC 1 CX014 HC Motor České Budějovice HC Tábor Připraveno
12.08.2022 16:00 OL PRIP OL 115 MX115 HC Olomouc Valašský hokejový klub Připraveno
12.08.2022 16:10 U PRIP JM BX080 HCM Warriors Brno Tigers Zlín Připraveno
12.08.2022 17:00 HB PRIP VY 1 JX051 BK Havlíčkův Brod HC Chotěboř Připraveno
12.08.2022 17:15 CB PRIP JC 1 CX015 HC Motor České Budějovice HC Tábor Připraveno
12.08.2022 18:00 KY PRIP KV 1 KX2006 Adler Mannheim Mountfield HK, a.s. Připraveno
12.08.2022 18:00 OL PRIP OL 116 MX116 HC Olomouc Valašský hokejový klub Připraveno
So 13.08.2022 09:30 PL PRIP PL 1 PX0015 HC ŠKODA PLZEŇ HC Energie Karlovy Vary Připraveno
So 13.08.2022 09:45 PR PRIP OL 7 MX007 HC AZ Havířov 2010 Valašský hokejový klub Připraveno
So 13.08.2022 09:45 PR PRIP OL 7 MX008 HC AZ Havířov 2010 HC RT Torax Poruba Zápas zrušen
So 13.08.2022 10:00 VE PRIP VY 1 JX011 HHK Velké Meziříčí HC Dukla Jihlava Připraveno
So 13.08.2022 11:15 TM PRIP PL 1 PX0047 HC Meteor Třemošná HC Tábor Připraveno
Turnaj - HC Meteor Třemošná - Třemošná, Sport Aréna
So 13.08.2022 11:30 PL PRIP PL 2 PX0017 HC ŠKODA PLZEŇ HC Energie Karlovy Vary Připraveno
So 13.08.2022 11:30 M PRIP JM BX062 HC KOMETA BRNO Tigers Zlín Připraveno
So 13.08.2022 11:45 PR PRIP OL 8 MX009 HC ZUBR Přerov BK Havlíčkův Brod Připraveno
So 13.08.2022 12:00 SO PRIP KV 1 KX1107 HC Baník Sokolov HC Meteor Třemošná Připraveno
So 13.08.2022 13:15 TM PRIP PL 1 PX0048 HC Baník Sokolov HC Tábor Připraveno
Turnaj - HC Meteor Třemošná - Třemošná, Sport Aréna
So 13.08.2022 13:45 PR PRIP OL 10 MX010 Valašský hokejový klub HC Motor České Budějovice Připraveno
So 13.08.2022 14:00 KY PRIP KV 1 KX2007 Tým neznámý HC Oceláři Třinec Připraveno
So 13.08.2022 15:00 TM PRIP PL 1 PX0049 HC Meteor Třemošná HC Baník Sokolov Připraveno
Turnaj - HC Meteor Třemošná - Třemošná, Sport Aréna
So 13.08.2022 15:30 SO PRIP KV 1 KX1105 HC Baník Sokolov Slovan Ústí n.Labem Připraveno
So 13.08.2022 15:45 PR PRIP OL 11 MX011 BK Havlíčkův Brod HC AZ Havířov 2010 Připraveno
So 13.08.2022 16:50 R PRIP EL 1 X105 HC KOMETA BRNO HC KOMETA BRNO Připraveno
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/435