|
So |
24.09.2022 |
09:00 |
LA |
S2T PRK |
1 |
EM2004 |
TJ Lanškroun |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
24.09.2022 |
10:00 |
LA |
S2T PRK |
1 |
EM2005 |
HC DYNAMO PARDUBICE B |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
15.10.2022 |
11:00 |
PA |
S2T PRK |
2 |
EM2018 |
HC Chrudim |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC DYNAMO PARDUBICE - Pardubice, enteria arena
|
|
|
So |
15.10.2022 |
13:00 |
PA |
S2T PRK |
2 |
EM2020 |
HC DYNAMO PARDUBICE |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC DYNAMO PARDUBICE - Pardubice, enteria arena
|
|
|
So |
05.11.2022 |
09:00 |
MT |
S2T PRK |
3 |
EM2021 |
Slovan Morav.Třebová |
HC Spartak Polička |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|
|
So |
05.11.2022 |
11:00 |
MT |
S2T PRK |
3 |
EM2023 |
Slovan Morav.Třebová |
TJ Lanškroun |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|
|
So |
19.11.2022 |
10:00 |
LA |
S2T PRK |
4 |
EM2036 |
Slovan Morav.Třebová |
Loko. Česká Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
19.11.2022 |
11:00 |
LA |
S2T PRK |
4 |
EM2037 |
TJ Lanškroun |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
10.12.2022 |
10:30 |
HI |
S2T PRK |
5 |
EM2048 |
HC Skuteč |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC Hlinsko - Hlinsko, Zimní stadion
|
|
|
So |
10.12.2022 |
12:30 |
HI |
S2T PRK |
5 |
EM2050 |
HC Hlinsko |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC Hlinsko - Hlinsko, Zimní stadion
|
|
|
So |
07.01.2023 |
12:15 |
PA |
S2T PRK |
6 |
EM2055 |
Slovan Morav.Třebová |
TJ Lanškroun |
0:0
|
|
Turnaj - HC DYNAMO PARDUBICE - Pardubice, enteria arena
|
|
|
So |
07.01.2023 |
13:15 |
PA |
S2T PRK |
6 |
EM2056 |
HC DYNAMO PARDUBICE B |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC DYNAMO PARDUBICE - Pardubice, enteria arena
|
|
|
So |
21.01.2023 |
09:00 |
MT |
S2T PRK |
7 |
EM2067 |
Slovan Morav.Třebová |
HC Chrudim |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|
|
So |
21.01.2023 |
12:00 |
MT |
S2T PRK |
7 |
EM2070 |
Slovan Morav.Třebová |
HC DYNAMO PARDUBICE |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|
|
So |
04.02.2023 |
10:00 |
LA |
S2T PRK |
8 |
EM2072 |
Slovan Morav.Třebová |
HC Spartak Polička |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
04.02.2023 |
11:00 |
LA |
S2T PRK |
8 |
EM2073 |
TJ Lanškroun |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - TJ Lanškroun - Lanškroun, Hala B.Modrého
|
|
|
So |
25.02.2023 |
10:00 |
CN |
S2T PRK |
9 |
EM2088 |
TJ Lanškroun |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC Spartak Choceň - Choceň, Zimní stadion
|
|
|
So |
25.02.2023 |
12:00 |
CN |
S2T PRK |
9 |
EM2090 |
HC Spartak Choceň |
Slovan Morav.Třebová |
0:0
|
|
Turnaj - HC Spartak Choceň - Choceň, Zimní stadion
|
|
|
So |
18.03.2023 |
09:00 |
MT |
S2T PRK |
10 |
EM2097 |
Slovan Morav.Třebová |
HC Hlinsko |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|
|
So |
18.03.2023 |
12:00 |
MT |
S2T PRK |
10 |
EM2100 |
Slovan Morav.Třebová |
HC Skuteč |
0:0
|
|
Turnaj - Slovan Morav.Třebová - Moravská Třebová, REHAU arena
|
|