Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
HC Chrudim
HC DYNAMO PARDUBICE
HC Hlinsko
HC Litomyšl
HC Skuteč
HC Spartak Choceň
HC Spartak Polička
Loko. Česká Třebová
Slovan Morav.Třebová
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. H 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. P 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. A 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - sk. B 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - osmifinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - čtvrtfinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - čtvrtfinále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - semifinále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O 3. místo KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - finále O vítěze KLM 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - semifinále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - finále O pohár Vl. Martince 2021/22
- Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje - O 3. místo - O pohár Vl. Martince 2021/22
Liga dorostu
- Liga dorostu 2021/22 sk. 1
- Liga dorostu 2021/22 sk. 2
- Liga dorostu 2021/22 sk. 3
- Liga dorostu 2021/22 sk. 4
- Liga dorostu 2021/22 sk. 5
- Liga dorostu 2021/22 sk. 6
- Liga dorostu 2021/22 sk. 7
- Liga dorostu 2021/22 sk. 8
- Liga dorostu 2021/22 sk. 9
- Liga dorostu 2021/22 sk. 10
- Liga dorostu 2021/22 sk. 11
- Liga dorostu 2021/22 sk. 12
- Liga dorostu 2021/22 sk. 13
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 14 Karlovarská
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 15 Středočeská
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 16 Vysočina
- Liga dorostu 2021/22 - o postup - sk. 17 Olomoucká
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 18
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 19
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 20
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 21
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 22
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 23
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 24
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 25
- Liga dorostu 2021/22 - o umístění - sk. 26
- Liga dorostu 2021/22 - o postup do baráže o účast v ELD
- Liga dorostu 2021/22 - o účast v LD
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „D“ sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 27 - Jihočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 28 - Vysočina II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 29 - Středočeská V. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16C r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 5. - 8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 1. - 4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga starších žáků „B“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 13 - 16 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 C r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - O konečné umístění 1.-4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga starších žáků "B" - O konečné umístění 5.-8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Přípravné zápasy Jihomoravského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Přípravné zápasy Pardubického kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Soutěž 2. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 2. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 3. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 3. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 4. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 4. tříd Pardubického kraje 2021/22
Soutěž 5. tříd Pardubického kraje
- Soutěž 5. tříd Pardubického kraje 2021/22
Číslo utkání
Stadion
Česká Třebová, Zimní stadion
Choceň, Zimní stadion
Chrudim, Zimní stadion
Hlinsko, Zimní stadion
Litomyšl, Zimní stadion
Moravská Třebová, REHAU arena
Pardubice, enteria arena
Polička, Zimní stadion
Skuteč, Zimní stadion města Skutče
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
So
11.09.2021
11:00
MT
LSŽ B
1
E8004
Slovan Morav.Třebová
HC Skuteč
8:2
Detail utkání
So
18.09.2021
11:00
PC
LSŽ B
2
E8008
HC Spartak Polička
Slovan Morav.Třebová
9:1
Detail utkání
Ne
19.09.2021
09:00
MT
LSŽ B
3
E8013
Slovan Morav.Třebová
HC Spartak Choceň
8:7
Detail utkání
Út
28.09.2021
11:00
MT
LSŽ B
5
E8022
Slovan Morav.Třebová
HC Hlinsko
5:3
Detail utkání
Pá
01.10.2021
18:00
PA
LSŽ B
4
E8019
HC DYNAMO PARDUBICE
Slovan Morav.Třebová
10:3
Detail utkání
Ne
03.10.2021
11:00
CT
LSŽ B
6
E8030
Loko. Česká Třebová
Slovan Morav.Třebová
9:2
Detail utkání
So
16.10.2021
11:00
MT
LSŽ B
8
E8040
Slovan Morav.Třebová
HC Chrudim
1:4
Detail utkání
Ne
24.10.2021
11:00
SK
LSŽ B
10
E8049
HC Skuteč
Slovan Morav.Třebová
1:8
Detail utkání
So
30.10.2021
11:00
MT
LSŽ B
11
E8053
Slovan Morav.Třebová
HC Spartak Polička
4:8
Detail utkání
Ne
31.10.2021
11:00
CN
LSŽ B
12
E8058
HC Spartak Choceň
Slovan Morav.Třebová
6:8
Detail utkání
So
06.11.2021
11:00
MT
LSŽ B
13
E8064
Slovan Morav.Třebová
HC DYNAMO PARDUBICE
1:14
Detail utkání
So
13.11.2021
11:30
HI
LSŽ B
14
E8067
HC Hlinsko
Slovan Morav.Třebová
4:3
Detail utkání
Ne
14.11.2021
11:00
LY
LSŽ B
9
E8042
HC Litomyšl
Slovan Morav.Třebová
5:2
Detail utkání
So
20.11.2021
11:00
MT
LSŽ B
15
E8075
Slovan Morav.Třebová
Loko. Česká Třebová
1:13
Detail utkání
So
27.11.2021
11:30
CR
LSŽ B
17
E8085
HC Chrudim
Slovan Morav.Třebová
16:2
Detail utkání
So
04.12.2021
14:45
MT
LSŽ B
18
E8087
Slovan Morav.Třebová
HC Litomyšl
6:3
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 16/16