Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav
HC DYNAMO PARDUBICE
HC Energie Karlovy Vary
HC KOMETA BRNO
HC Litvínov
HC Motor České Budějovice
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
HC ŠKODA PLZEŇ
HC Sparta Praha
HC VÍTKOVICE RIDERA
Mountfield HK, a.s.
Rytíři Kladno
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
DHL extraliga juniorů
- DHL extraliga juniorů 2021/22
- DHL extraliga juniorů - O účast v play-off - sk. A 2021/22
- DHL extraliga juniorů - O účast v play-off - sk. B 2021/22
- DHL extraliga juniorů - O účast v play-off - sk. C 2021/22
- DHL extraliga juniorů - O umístění na 13. - 19. místě 2021/22
- DHL extraliga juniorů - Play-off o titul Mistr České republiky 2021/22
- DHL extraliga juniorů - O udržení, resp. o postup do ELJ 2021/22
Extraliga dorostu
- Extraliga dorostu - střed 2021/22
- Extraliga dorostu - východ 2021/22
- Extraliga dorostu - západ 2021/22
- Extraliga dorostu - O pořadí v play-off - sk. A 2021/22
- Extraliga dorostu - O pořadí v play-off - sk. B 2021/22
- Extraliga dorostu - O účast v play-off - sk. C 2021/22
- Extraliga dorostu - O účast v play-off - sk. D 2021/22
- Extraliga dorostu - O účast v play-off - sk. E 2021/22
- Extraliga dorostu - Play-off o titul Mistr České republiky 2021/22
- Extraliga dorostu - O umístění na konečném 21. - 24. místě 2021/22
- Extraliga dorostu - O udržení, resp. o postup do ELD 2021/22
Liga mladších žáků "A"
- Přihlášky - Liga mladších žáků "C"
- Liga mladších žáků "C" sk. 1 - Ústecká 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. 2 - Pražská 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. 3 - Jihočeská 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. 4 - Královehradecká 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. 5 - Jihomoravská 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. 6 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. A 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. B 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. C 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. D 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. E 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. F 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. G 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. H 2021/22
- Liga mladších žáků "C" sk. I 2021/22
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků „D“ sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 27 - Jihočeská III. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 28 - Vysočina II. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ sk. 29 - Středočeská V. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 7 - 9B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 13 - 16C r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 5. - 8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga mladších žáků „D“ - O konečné umístění 1. - 4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Liga starších žáků "A"
- Přihlášky - Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Pražská 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská 2021 /22
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Královehradecká 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Jihomoravská 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. A 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. B 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. C 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. D 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. E 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. F 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. G 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. H 2021/22
- Liga starších žáků "A" sk. I 2021/22
- Závěrečný turnaj o titul Mistr ČR starších žáků
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 11 – Jihočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Jihočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Liberecká 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Královehradecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Královehradecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Pardubická 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Středočeská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Středočeská III. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Středočeská IV. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Vysočina 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Jihomoravská I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 23 - Jihomoravská II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká I. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Ústecká II. 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Plzeňská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 24 - Zlínská 2021/22
- Liga starších žáků "B" sk. 25 - Olomoucká 2021/22
- Liga starších žáků „B“ sk. 26 - Moravskoslezská 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 10 - 12 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 7 - 9 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 13 - 16 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 17 - 20 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 22 - 24 r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 A r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 13 - 16 C r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 7 - 9 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 B r. 2021/22
- Liga starších žáků „B“ - O konečné umístění 1.-4. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
- Liga starších žáků "B" - O konečné umístění 5.-8. nadstavby skupin 13-16 r. 2021/22
Přípravné zápasy ELH
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
Přípravné zápasy Olomouckého kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Přípravné zápasy Plzeňského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2021/22
- Přípravné zápasy junioři 2021/22
- Přípravné zápasy dorostenci 2021/22
- Přípravné zápasy starší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy mladší žáci 2021/22
- Přípravné zápasy ženy 2021/22
- Přípravné zápasy přípravka 2021/22
- Přípravné zápasy minihokej 2021/22
Soutěž 2. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Středočeského kraje 2021/22
Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Středočeského kraje 2021/22
Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Středočeského kraje 2021/22
Soutěž 5. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 5. tříd Středočeského kraje - východ 2021/22
- Soutěž 5. tříd Středočeského kraje - západ 2021/22
Tipsport extraliga
- Tipsport extraliga 2021/22
- Tipsport extraliga - předkolo Generali Česká play-off 2021/22
- Tipsport extraliga - o udržení, resp. o postup do Tipsport extraligy 2021/22
- Tipsport extraliga - Generali Česká play-off o titul "Mistr České republiky" 2021/22
Číslo utkání
Stadion
Brno, Winning Group Arena
České Budějovice, Budvar aréna
Chomutov, ROCKNET ARÉNA
Hradec Králové, ČPP ARÉNA
Karlovy Vary, KV Arena
Liberec, Home Credit Arena
Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna
Olomouc, Zimní stadion
Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA
Pardubice, enteria arena
Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna
Praha, O2 arena
Třinec, WERK ARENA
Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
Pá
10.09.2021
18:00
CV
ELH
1
2
Rytíři Kladno
HC VÍTKOVICE RIDERA
1:2
Detail utkání
Ne
12.09.2021
17:00
CB
ELH
2
10
HC Motor České Budějovice
Rytíři Kladno
7:5
Detail utkání
Út
14.09.2021
18:00
CV
ELH
3
17
Rytíři Kladno
Mountfield HK, a.s.
0:3
Detail utkání
Pá
17.09.2021
18:00
LB
ELH
4
22
Bílí Tygři Liberec
Rytíři Kladno
3:2
Detail utkání
Ne
19.09.2021
13:30
CV
ELH
5
31
Rytíři Kladno
HC Litvínov
3:2
Detail utkání
Út
21.09.2021
17:30
KV
ELH
6
36
HC Energie Karlovy Vary
Rytíři Kladno
7:4
Detail utkání
Pá
24.09.2021
18:00
CV
ELH
7
49
Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec
4:3sn
Detail utkání
Ne
26.09.2021
16:00
CV
ELH
8
50
Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín
3:2p
Detail utkání
Čt
30.09.2021
18:00
CV
ELH
10
64
Rytíři Kladno
HC Olomouc
2:3
O2 TV SPORT
Detail utkání
Ne
03.10.2021
18:00
PA
ELH
11
76
HC DYNAMO PARDUBICE
Rytíři Kladno
4:3sn
Detail utkání
Pá
08.10.2021
18:00
CV
ELH
12
83
Rytíři Kladno
HC ŠKODA PLZEŇ
1:8
Detail utkání
Ne
10.10.2021
17:20
MB
ELH
13
86
BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno
3:0
ČT SPORT
Detail utkání
Čt
14.10.2021
18:00
CV
ELH
14
94
Rytíři Kladno
HC KOMETA BRNO
5:6p
Detail utkání
Ne
17.10.2021
16:00
O
ELH
15
103
HC Sparta Praha
Rytíři Kladno
3:4sn
Detail utkání
Pá
22.10.2021
17:30
VI
ELH
16
107
HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno
2:1
Detail utkání
Ne
24.10.2021
16:00
CV
ELH
17
115
Rytíři Kladno
HC Motor České Budějovice
4:3
Detail utkání
Út
26.10.2021
18:00
HK
ELH
18
122
Mountfield HK, a.s.
Rytíři Kladno
4:3p
ČT SPORT
Detail utkání
Pá
29.10.2021
18:00
CV
ELH
19
127
Rytíři Kladno
Bílí Tygři Liberec
2:4
Detail utkání
Ne
31.10.2021
17:30
LI
ELH
20
136
HC Litvínov
Rytíři Kladno
4:3
Detail utkání
Pá
05.11.2021
17:00
TW
ELH
22
154
HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno
2:0
Detail utkání
Ne
07.11.2021
15:30
ZC
ELH
23
155
PSG Berani Zlín
Rytíři Kladno
1:5
Detail utkání
St
17.11.2021
17:10
CV
ELH
21
141
Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary
3:2
ČT SPORT
Detail utkání
Ne
21.11.2021
17:00
OL
ELH
25
169
HC Olomouc
Rytíři Kladno
4:3
Detail utkání
Ne
28.11.2021
16:30
PL
ELH
27
188
HC ŠKODA PLZEŇ
Rytíři Kladno
4:1
Detail utkání
Út
30.11.2021
18:00
CV
ELH
28
191
Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav
2:1
Detail utkání
Pá
03.12.2021
18:00
R
ELH
29
199
HC KOMETA BRNO
Rytíři Kladno
5:2
Detail utkání
Ne
05.12.2021
16:00
CV
ELH
30
208
Rytíři Kladno
HC Sparta Praha
0:6
Detail utkání
Pá
10.12.2021
17:00
CV
ELH
26
181
Rytíři Kladno
HC DYNAMO PARDUBICE
4:5p
O2 TV SPORT
Detail utkání
Ne
12.12.2021
17:10
CB
ELH
32
220
HC Motor České Budějovice
Rytíři Kladno
3:2
ČT SPORT
Detail utkání
Út
21.12.2021
18:00
CV
ELH
33
227
Rytíři Kladno
Mountfield HK, a.s.
2:9
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 30/56