Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
HC Apollo
HC Baník Sokolov
HC Čerti Ostrov
HC Domažlice
HC Klatovy
HC Mariánské Lázně
HC Meteor Třemošná
HC Rebel Město Nejdek
HC Stadion Cheb
HC Tachov
HK Rokycany, o.s.
KHL Meteor Třemošná
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
2. liga
- 2. liga 2020/21 - Východ
- 2. liga 2020/21 - Jih
- 2. liga 2020/21 - Sever
Krajská liga mužů Karlovarského a Plzeňského kraje
- Krajská liga mužů Plzeňského a Karlovarského kraje 2020/21
Liga dorostu
- Liga dorostu 2020/21 sk. A
- Liga dorostu 2020/21 sk. B
- Liga dorostu 2020/21 sk. C
- Liga dorostu 2020/21 sk. D
- Liga dorostu 2020/21 sk. E
- Liga dorostu 2020/21 sk. F
- Liga dorostu 2020/21 sk. G
- Liga dorostu 2020/21 sk. H
- Liga dorostu 2020/21 sk. I
- Liga dorostu 2020/21 sk. J
- Liga dorostu 2020/21 sk. K
- Liga dorostu 2020/21 sk. L
- Liga dorostu 2020/21 sk. M
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků "D" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 10 - Liberecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 23 - Jihočeská - Plzeňská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 24 - Pardubická II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 25 - Středočeská V. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 26 - Jihomoravská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 28 - Liberecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Liberecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 28 – Liberecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Přípravné zápasy Karlovarského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Přípravné zápasy Plzeňského kraje
- Přípravné zápasy senioři 2020/21
- Přípravné zápasy junioři 2020/21
- Přípravné zápasy dorostenci 2020/21
- Přípravné zápasy starší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy mladší žáci 2020/21
- Přípravné zápasy ženy 2020/21
- Přípravné zápasy přípravka 2020/21
- Přípravné zápasy minihokej 2020/21
Soutěž 2. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 2. tříd Plzeňského kraje 2020/21
Soutěž 3. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 3. tříd Plzeňského kraje 2020/21
Soutěž 4. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 4. tříd Plzeňského kraje 2020/21
Soutěž 5. tříd Plzeňského kraje
- Soutěž 5. tříd Plzeňského kraje 2020/21
Číslo utkání
Stadion
Cheb, Zimní stadion města Cheb
Domažlice, Zimní stadion
Klatovy, Zimní stadion města Klatov
Mariánské Lázně, Zimní stadion
Nejdek, Zimní stadion
Ostrov, Zimní stadion
Plzeň - Košutka, ICE ARENA Plzeň
Rokycany, Zimní stadion
Sokolov, Zimní stadion
Tachov, Zimní stadion
Třemošná, Sport Aréna
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
So
26.09.2020
16:15
KT
KLM KPK
1
P0004
HC Klatovy B
HC Baník Sokolov B
7:1
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
TM
KLM KPK
2
P0008
KHL Meteor Třemošná
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
3
P0013
HC Klatovy B
HC Tachov
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
NK
KLM KPK
4
P0019
HC Rebel Město Nejdek
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
5
P0022
HC Klatovy B
HK Rokycany, o.s.
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
CH
KLM KPK
6
P0030
HC Stadion Cheb B
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
7
P0031
HC Klatovy B
HC Mariánské Lázně
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
8
P0040
HC Klatovy B
HC Domažlice
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
PK
KLM KPK
9
P0042
TJ Apollo Kaznějov
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
SO
KLM KPK
10
P0049
HC Baník Sokolov B
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
11
P0053
HC Klatovy B
KHL Meteor Třemošná
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
TC
KLM KPK
12
P0058
HC Tachov
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
RO
KLM KPK
14
P0067
HK Rokycany, o.s.
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
15
P0075
HC Klatovy B
HC Stadion Cheb B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
ML
KLM KPK
16
P0076
HC Mariánské Lázně
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
DO
KLM KPK
17
P0085
HC Domažlice
HC Klatovy B
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
18
P0087
HC Klatovy B
TJ Apollo Kaznějov
Nový
Detail utkání
Pá
01.01.2021 - 30.04.2021
08:00 - 20:00
KT
KLM KPK
13
P0064
HC Klatovy B
HC Rebel Město Nejdek
Nový
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 18/18