Přihlášení
Zápasy
Rozhodčí
Sezóna
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
Resetovat vybrané filtry
Zápasy dle rozmezí
Řídící orgány
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje
Česká asociace univerzitního hokeje
Česká parahokejová asociace
Český hokej
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Území
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Výběr klubu
Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec
BK Havlíčkův Brod
BK Mladá Boleslav
HC AZ Havířov 2010
HC Baník Sokolov
HC Buldoci Neratovice
HC Česká Lípa
HC Chrudim
HC Com-Sys Říčany
HC Děčín
HC Dukla Jihlava
HC DYNAMO PARDUBICE
HC Energie Karlovy Vary
HC Frýdek-Místek
HC Hvězda Praha
HC Klatovy
HC Kobra Praha
HC KOMETA BRNO
HC Kopřivnice
HC Letci Letňany
HC Lev Benešov
HC Litvínov
HC Lvi Fosfa Břeclav
HC MAD BULL
HC Meteor Třemošná
HC Motor České Budějovice
HC Nová Paka, z.s.
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC Pilsen Wolves
HC Poděbrady
HC Příbram
HC Rakovník
HC RT Torax Poruba
HC Scorpions Brno
HC ŠKODA PLZEŇ
HC Slavia Praha
HC Slovan Louny
HC Smíchov 1913
HC Sparta Praha
HC SPARTAK Uherský Brod
HC Stadion Litoměřice
HC Stadion Vrchlabí
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Světlá n. Sáz.
HC Tábor
HC Teplice
HC Turnov 1931
HC Uherské Hradiště
HC VÍTKOVICE RIDERA
HC ZUBR Přerov
HCM Warriors Brno
HK Kralupy n.Vltavou
HK Kroměříž
HK LEV Slaný
HK MD Šumperk
HK Nový Jičín
HOKEJ Uherský Ostroh
Hokejový klub Opava s.r.o.
IHC Králové Písek
Loko. Veselí n.Luž.
Metropolia Silesia
MOSTEČTÍ LVI
Mountfield HK, a.s.
Piráti Chomutov
Prac. zálohy Kladno
Rytíři Kladno
Rytíři z Telče
SC Kolín
SHKM Hodonín
SK H.Slavia Třebíč
SK Kadaň
SK Prostějov 1913
SKLH Žďár n. Sázavou
Slavoj Český Krumlov
Slovan Ústí n.Labem
TECHNIKA HOCKEY BRNO
Tigers Zlín
Valašský hokejový klub
Výběr období
Týden zpět a tři dopředu
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celá sezóna
Výběr soutěže
Krajská soutěž mužů Středočeského kraje
- Krajská soutěž mužů Středočeského kraje 2020/21
Liga mladších žáků "A"
- Liga mladších žáků "C" sk. 1 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 2 - Plzeňsko - Pražská 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 3 - Jihočeská - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 4 - Královehradecká 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 5 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "C" sk. 6 - Moravskoslezská 2020/21
Liga mladších žáků "B"
- Liga mladších žáků "D" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 10 - Liberecká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 23 - Jihočeská - Plzeňská 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 24 - Pardubická II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 25 - Středočeská V. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 26 - Jihomoravská II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 28 - Liberecká II. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga mladších žáků "D" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Liga starších žáků "A"
- Liga starších žáků "A" sk. 1 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 2 - Plzeňsko - Pražská 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 3 - Jihočeská - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 4 - Královehradecká 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 5 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "A" sk. 6 - Moravskoslezská 2020/21
Liga starších žáků "B"
- Liga starších žáků "B" sk. 7 - Karlovarská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 8 - Ústecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 9 - Plzeňsko - Jihočeská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 10 – Liberecká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 11 - Královehradecká I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 12 - Královehradecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 13 - Pardubická 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 14 - Středočeská I. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 15 - Středočeská II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 16 - Středočeská III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 17 - Středočeská IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 18 - Vysočina 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 19 - Jihomoravská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 20 - Zlínská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 21 - Olomoucká 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 22 - Moravskoslezská 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 28 – Liberecká II. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 27 - Královehradecká III. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 29 - Královehradecká IV. 2020/21
- Liga starších žáků "B" sk. 30 - Pardubická III. 2020/21
Soutěž 2. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 2. tříd Středočeského kraje 2020/21
Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 3. tříd Středočeského kraje 2020/21
Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 4. tříd Středočeského kraje 2020/21
Soutěž 5. tříd Středočeského kraje
- Soutěž 5. tříd Středočeského kraje - východ 2020/21
- Soutěž 5. tříd Středočeského kraje - západ 2020/21
Číslo utkání
Stadion
Benešov, Zimní stadion
Bohumín, Zimní stadion
Břeclav, FOSFA ARÉNA
Brno, Hokejová hala Úvoz
Brno, Hokejové haly dětí a mládeže
Brno, Winning Group Arena
Černošice, Zimní stadion
Česká Lípa, Sportareál
České Budějovice, Budvar aréna
České Budějovice, Budvar aréna, II. LP
České Budějovice, Hokejová hala POUZAR
Český Krumlov, Zimní stadion
Chomutov, ROCKNET ARÉNA
Chomutov, ROCKNET ARÉNA "hala B"
Chrudim, Zimní stadion
Děčín, Zimní stadion
Frýdek-Místek, Hala Polárka
Havířov, Gascontrol Aréna
Havlíčkův Brod, Zimní stadion Kotlina
Hodonín, Zimní stadion Václava Nedomanského
Hradec Králové, ČPP ARÉNA
Jastrzebie, Zimní stadion
Jihlava, CZ LOKO ARÉNA
Jihlava, Malá hala
Jindřichův Hradec, Zimní stadion
Kadaň, Zimní stadion Města Kadaně
Karlovy Vary, KV Arena
Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha
Kladno, ČEZ STADION Kladno
Kladno, ČEZ STADION Kladno - malá hala
Klatovy, Zimní stadion města Klatov
Kolín, Zimní stadion
Kopřivnice, Zimní stadion
Kralupy nad Vltavou, Městský zimní stadion
Kravaře, Buly Aréna - Kravaře
Kroměříž, Zimní stadion
Lhota u Vsetína, KAPKA resort
Liberec, Home Credit Arena
Liberec, Svijanská aréna
Litoměřice, Kalich Arena
Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
Louny, Zimní stadion
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna
Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna - tréninková hala
Most, SUTOR Arena
Neratovice, Buldok Arena
Nová Paka, Zimní stadion
Nový Jičín, Zimní stadion
Olomouc, Zimní stadion
Opava, Zimní stadion
Ostrava, Multifunkční hala
Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA
Ostrava, RT TORAX ARENA
Ostrava, SAREZA LP2
Pardubice, enteria arena
Písek, Zimní stadion
Plzeň - Košutka, ICE ARENA Plzeň
Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna
Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna (tréninková hala)
Poděbrady, Zimní stadion
Praha - Holešovice, Sportovní hala Fortuna
Praha - Hvězda, Zimní stadion HC Hvězda Praha
Praha - Kobra, Zimní stadion HC Kobra Praha
Praha - Letňany, ICE ARENA
Praha - Nikolajka, Zimní stadion Nikolajka
Praha - Výstaviště, Malá sportovní hala
Praha, Zimní stadion Eden
Přerov, Zimní stadion
Příbram, Zimní stadion
Prostějov, Zimní stadion
Rakovník, Zimní stadion města Rakovníka
Říčany u Prahy, Com-Sys Ice Arena
Roudnice nad Labem, Zimní stadion
Sokolov, Zimní stadion
Sportovní areál Králíky
Šumperk, Škoda aréna
Světlá nad Sázavou, Sportovní zařízení Pěšinky
Tábor, Zimní stadion
Telč, Zimní stadion
Teplice, Sport Aréna Teplice - Zimák
Třebíč, ZS města Třebíče - KHNP ARENA
Třemošná, Sport Aréna
Třinec, MINI WERK ARENA
Třinec, WERK ARENA
Turnov, Zimní stadion Ludvíka Koška
Tychy, Stadion Zimowy
Uherské Hradiště, Městský zimní stadion
Uherský Brod, Zimní stadion
Uherský Ostroh, Zimní stadion
Ústí nad Labem, Zimní stadion
Velké Popovice, Zimní stadion
Veselí nad Lužnicí, Zimní stadion
Vrchlabí, Zimní stadion
Vsetín, Zimní stadion Na Lapači
VSH Slaný, Zimní stadion
Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky
Zlín, CCM Aréna
Zlín, Tigers Ice Aréna
Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky
Znojmo, Nevoga aréna
Stav zápasu
Nový
Návrh
K rozhodnutí
Připraveno
Odehráno
Nehráno
Kontumace
Zrušeno
Nedohráno
Nesehráno
Odloženo
Anulováno
Nehraje se
Domácí/hosté - při výběru klubu
Vše
Domácí
Hosté
Den
Datum
Začátek
ZS
Soutěž
Kolo
ČU
Domácí
Hosté
Stav
Akce
So
12.09.2020
10:00
MB
LMŽ A
1
H7003
BK Mladá Boleslav
HC Buldoci Neratovice
4:6
Detail utkání
So
19.09.2020
09:00
NE
LMŽ A
2
H7005
HC Buldoci Neratovice
HC Letci Letňany
1:5
Detail utkání
Ne
20.09.2020
09:45
KO
LMŽ A
3
H7012
SC Kolín
HC Buldoci Neratovice
11:3
Detail utkání
So
03.10.2020
09:00
NE
LMŽ A
5
H7020
HC Buldoci Neratovice
HC Poděbrady
10:5
Detail utkání
So
10.10.2020
09:00
NE
LMŽ A
7
H7027
HC Buldoci Neratovice
Bílí Tygři Liberec
3:6
Detail utkání
Načíst další
Export
Zobrazeno utkání: 5/5